Dynamo x City Gymnastics | Buitenveldert

Peutergym Amsterdam bij City Gymnastics Amsterdam

Vanaf 11 januari zal City Gymnastics in samenwerking met Dynamo Amsterdam turnlessen verzorgen tijdens de gymlessen en ook als naschoolse activiteit voor de kinderen van basisschool de De Stern in Buitenveldert. Dit sport stimuleringsprogramma tracht kinderen te enthousiasmeren voor bewegen, met in het specifiek de turnsport.

Vanaf 11 januari 2016 krijgen de groepen 1 en 2 tijdens de gymles een introductie in de turnsport. Daarna krijgen alle jongens en meisjes de mogelijkheid om 10 weken lang, na schooltijd op dinsdagmiddag, turnlessen te volgen in het Multifunctioneel Centrum de Binnenhof te Buitenveldert.

Introductie turnen tijdens gymles: 11 januari t/m 28 januari 2016, De Stern

Turnen als naschoolse activiteit: 2 februari t/m 12 april 2016 (dinsdag 14:15 – 15:15 uur) MFC de Binnenhof

We hopen alle kinderen van groep 1 & 2 met veel plezier terug te zien in onze turnlessen.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *