Seizoensafsluiting 9 juli en Zomervakantie 2016

Turnles in Watergraafsmeer City Gymnastics

Na dit eerste halve seizoen, nadert de zomervakantie alweer snel. De turnlessen op zaterdagochtend (afdeling Amsterdam Oost/Watergraafsmeer) worden erg enthousiast bezocht door meisjes en jongens tussen de 2 en 8 jaar. Alle turn(st)ers hebben de afgelopen periode hard geoefend op verschillende turnonderdelen. Om te laten zien wat zij allemaal geleerd hebben, zal er op zaterdag 9 juli tijdens de reguliere lesuren een seizoensafsluiting plaats vinden. Alle ouders en familie zijn dan van harte welkom om te komen kijken naar de vorderingen van hun dochter of zoon. Deze seizoensafsluiting is tevens ook de laatste turnles van dit seizoen in de Watergraafsmeer (Daltonschool de Meer).

Het nieuwe seizoen 2016-2017 zal na de zomervakantie weer van start gaan op zaterdag 3 september 2016.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *