November ’17: Kijklessen & Sinterklaas

> Kijkles november

Omdat we begrijpen dat alle ouders nieuwsgierig zijn naar de vorderingen van hun kind, organiseren we een aantal keer per seizoen een kijkles tijdens de recreatie uren. Alle ouders kunnen dan een volledige les bijwonen.

Kijklessen:

Daltonschool de Meer (Watergraafsmeer): zaterdag 18 november 2017

Kindercampus Zuidas (Buitenveldert): dinsdag 14 november 2017

 

> Sinterklaas | Kom verkleed naar de les!

Op 5 december is het pakjesavond. Vandaar dat, in de aanloop naar deze avond, de gymzalen van City Gymnastics op verschillende lesdagen versierd worden en de kids verkleed naar de gym- en turnlessen kunnen komen!

Sinterklaas lessen:

Daltonschool de Meer (Watergraafsmeer): zaterdag 25 november, woensdag 29 november & vrijdag 1 december (alleen Mini Stars)

Kindercampus Zuidas (Buitenveldert): dinsdag 28 november 2017

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *