Lesrooster & Wachtlijsten seizoen 2019-2020

City Gymnastics Turnen in Amsterdam wedstrijd

In het seizoen 2019-2020 zijn er een aantal nieuwe lessen toegevoegd aan het lesrooster.

Hieronder een overzicht van de turnlessen en beschikbaarheid.

Voor een aantal lessen hebben wij momenteel helaas een wachtlijst. Over de wachttijd is weinig bekend.

Laatste update: Maandag 6 januari 2020

Recreatie- & Recreactie Plus rooster

Maandag

Turnen Senioren (16+ jaar) 19:00-21:00 uur Sportcentrum Sloten Nieuw-West Beschikbaarheid

Dinsdag

Turnen Meisjes (2014/2013) 15:30-16:30 uur Kindercampus Zuidas Buitenveldert Wachtlijst
Turnen Meisjes (2012/2011) 16:30-17:30 uur Kindercampus Zuidas Buitenveldert Wachtlijst
Turnen Meisjes (2011) 17:30-18:30 uur Kindercampus Zuidas Buitenveldert Wachtlijst
Turnen Meisjes (2010 en ouder) 18:30-19:30 uur Kindercampus Zuidas Buitenveldert Beschikbaarheid
Recreatie Plus (2010 en ouder) 17:30-19:30 uur Kindercampus Zuidas Buitenveldert Wachtlijst

Woensdag

Mini Gym (2 tot 4 jaar) 10:00-10:45 uur Sportcentrum Sloten Nieuw-West Beschikbaarheid
Turnen Meisjes (2014/2013) 16:30-17:30 uur Daltonschool de Meer Watergraafsmeer Wachtlijst
Turnen Meisjes (2012/2011) 16:70-18:30 uur Daltonschool de Meer Watergraafsmeer Wachtlijst
Turnen Meisjes (2010 en ouder) 18:30-19:30 uur Daltonschool de Meer Watergraafsmeer Beschikbaarheid

Donderdag

Turnen Meisjes (2014-2011) 16:30-17:30 uur Sportcentrum Sloten Nieuw-West Beschikbaarheid
Recreatie Plus (2010 en ouder) 17:00-18:00 uur Sportcentrum Sloten Nieuw-West Wachtlijst
Turnen Meisjes (2014/2013) 16:00-17:00 uur MKC de Amstel De Omval Beschikbaarheid
Turnen Meisjes (2012/2011) 17:00-18:00 uur MKC de Amstel De Omval Beschikbaarheid
Turnen Meisjes (2010 en ouder) 18:00-19:00 uur MKC de Amstel De Omval Beschikbaarheid

Vrijdag

Mini Stars (2014-2012) 16:30-18:00 uur Daltonschool de Meer Watergraafsmeer Beschikbaarheid – Op uitnodiging
Recreatie Plus D3 (2012 en ouder) 16:30-18:30/19:30 uur Daltonschool de Meer Watergraafsmeer Wachtlijst – Op uitnodiging
Recreatie Plus (2010 en ouder) 18:00-20:00 uur Daltonschool de Meer Watergraafsmeer Wachtlijst

Zaterdag

Mini Gym (2 tot 3,5 jaar) 09:30-10:15 uur Daltonschool de Meer Watergraafsmeer Wachtlijst
Kids Gym (3,5 tot 5 jaar) 10:15-11:00 uur Daltonschool de Meer Watergraafsmeer Wachtlijst
Turnen Meisjes (2014/2013) 11:00-12:00 uur Daltonschool de Meer Watergraafsmeer Wachtlijst
Turnen Meisjes (2012 en ouder) 12:00-13:00 uur Daltonschool de Meer Watergraafsmeer Wachtlijst

Wedstrijdsport (alleen op uitnodiging of via selectie)

Maandag

Nationaal groep (2011-2007) 16:00-19:30 uur Sportcentrum Sloten Nieuw-west
Pre-/Instap groep (2012-2011) 16:00-19:00 uur Sportcentrum Sloten Nieuw-west

Woensdag

Nationaal groep (2011-2007) 14:30-19:30 uur Sportcentrum Sloten Nieuw-West
Pre-/Pre-/Instap groep (2013-2011) 14:30-17:30 uur Sportcentrum Sloten Nieuw-West
District groep (2011-2006) 17:30-20:00 uur Sportcentrum Sloten Nieuw-West

Vrijdag

Nationaal groep (2011-2007) 15:30-18:30 uur Sportcentrum Sloten Nieuw-West
Pre-/Pre-/Instap groep (2013-2011) 15:30-18:30 uur Sportcentrum Sloten Nieuw-West
District groep (2011-2006) 17:30-20:00 uur Sportcentrum Sloten Nieuw-West

Zaterdag

Nationaal groep (2011-2007) 09:30-13:00 uur Sportcentrum Sloten of Sportcentrum Ookmeer Nieuw-west

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *